Homosexualita ve společnosti

Že je homosexualita proti přírodě? Že gayové a lesby jsou odlišné druhy lidí od většinové společnosti? Že je to vůbec narušení zažitého standardu společnosti? To myslíte vážně? Homosexualita není žádná nemoc nebo vystřel módy, jak se mnoho homofobních jedinců domnívá. Pohlavní styky, a vůbec láska, mezi páry stejného pohlaví byla, je a bude. Už dávno bylo vymýceno mnoho mýtů na toto téma. Například, že si nikdo nevybere svou sexualitu – ta je prostě daná. Mýtus, který je pravděpodobně největší ze všech – když dva jedinci stejného pohlaví vychovají společně dítě, stane se z něj také gay nebo lesba. Tomu mohu říci jen jediné. Jako vážně?! To mi zní jako kdyby tito rodiče předali svému potomkovi nějakou nákazu. Stejně tak to může fungovat i u heterosexuálů. Když se dva rozejdou, budoucí manželství jejich potomka dříve či později také vezme za své. To je nesmysl!
 
V přírodě je vysoká koncentrace druhů zvířat, kterým je naprosto jedno, s kým se paří, nebo ne. V historii, především v období Antiky jsou dochované důkazy o tom, že mladí kluci byli vzati pod ochranná křídla starších a vzájemně se uspokojovali. Vlastně toto období je plné homosexuálních styků a tehdy to nikomu nevadilo jako tomu je dnes. Věděli jste i o tom, že i ve Spartě toto jednání nebylo neobvyklé?
 duhové rty
Je mi líto, když vidím, jak se naše současná vláda k této záležitosti staví. Už bezmála více jak rok leží v parlamentu otázka budoucnosti manželství pro všechny chladem a nikdo se k tomu z těch „vyšších“ lidí vyjadřovat nechce. Mnoho okolních zemí tuto záležitost již schválilo a všichni si spokojeně žijí v lásce a harmonii.
 
Nicméně, abych zde jen nehovořil o těch světlých stránkách homosexuality, je tu i ta temná část – Prague Pride. Každoročně se v centru Prahy koná pochod na oslavu LGBT skupiny, jehož primárním cílem je dát společnosti vědět, že nejsou hrozbou, a že láska má platit pro všechny. To je nádherná idea, nicméně není se čemu divit, že naše vláda nechce nic v této věci podnikat, když řada jedinců má na tomto průvodě jen minimum oblečením, ne-li žádné a potvrzují všechny stereotypy o gayích, které jsou známé, ačkoliv by se tato skutečnost měla změnit. Vadí mi, že se na této akci objevují i malé děti, které ještě zdaleka nemají povědomí o světě a ohledně problematik LGBT skupiny zrovna tak. Vidí tak, co by dítě vidět nemělo. Jasně, původní myšlenka celého Pridu je úžasná, jenže vždy se najde pár pitomců, co ji naprosto pohřbí.
 gay pride
A pak je tu samotné manželství pro všechny. Tímto problémem se podrobněji zabývá organizace s názvem „Jsme fér“. Muže mi někdo vysvětlit z té homofobní oblasti společnosti, čím gayové a lesby v manželském svazku ohrozí společnost?
Jste vážně tak omezeni, že byste zakázali milovat někoho bez omezení? Stále žijete v temné minulosti, kdy vše bylo jinak? Sakra, probuďte se! Je rok 2019, 21. století, moderní doba, ve které se všechno a všichni vyvíjí. Nejvíce mě ale baví některé argumenty těchto odpůrců, byť jsou sebevíc nesmyslné, nebo ničím nepodložené…

Pages:
Edit