Sedací vaky pro děti do pokojíčků i do obývacího pokoje

Jistě si dáte záležet na výběru sedacího pytle pro děti. Budete ho chtít sladit s pokojíkem Vaší princezny nebo malého prince? I to je možné, vyrábí se totiž v nepřeberném množství, velikostech a krásných, výrazných barvách.

Sedací vaky pro děti https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo jsou skvělým nástrojem, jak udržet děti v pokojíčku u učení, s knížkou v ruce nebo při jiné zábavné činnosti.

Doplní jejich pokojíček o mimořádnou a výjimečnou věc, navíc krásnou a elegantní. Design oceníte jistě spíše Vy jako dospělí než děti, ale vaky se vyrábí v různých variantách dokonce už i jako fotbalové míče, takže ve fantazii se meze nekladou.

Vhodné do dětského pokojíčku holky i kluka. Na něm se mohou válet, učit, sedět s knížkou, hrát na počítači, playstationu, dovádět, hrát si s ostatními nebo jen tak posedávat, když zrovna nemají co jiného na práci.

matka s dítětem

Možná ho využijete i v obývacím pokoji. Přijde početnější návštěva a Vám dojdou židle u stolu, takže čím je nahradit, není nic jednoduššího, než vzít z dětského pokoje tento pytel na sezení.

Na něm bude i každé návštěvě velice příjemně. Je vysoce komfortní a splyne s Vaším tělem. Přizpůsobí se obrysům zad a boků, takže jakmile si sednete, pytel se přizpůsobí, aby byl pohodlný a dopřával každému pocit pohodlí a vysokého komfortu.

dětský poko

Každý rodič také ocení jednoduchost údržby. Pytel nepotřebuje žádnou údržbu, a pokud ho děti zašpiní, polijí nebo něčím pobryndají, dá se jednoduše vyčistit lehce vlhkým hadříkem. Povrch nenasákne a dá se snadno otřít. Zbytky jídla či čehokoliv jiného smetete nebo otřete a pytel bude opět jako nový.

Je dostatečně prostorný, takže se hodí i k televizi na ležení či povalování. Chcete si pustit film s dětmi? Udělat si hezký podvečer a podívat se na pohádku? Chtějí u toho děti lenošit? Určitě ano, a proto je zde patřičně velký, po roztažení i dostatečně dlouhý pytel na sezení potažmo v tomto případě ležení. Udělejte si pohodlí a hezký večer u filmu na příjemném pytli, kde můžete lenošit s dětmi u televize.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit