Denis Island, ostrov, který ještě stále můžeme nazvat rájem

Kdo by neznal Seychely. Jedná se o ostrov, který je sen každého, kdo miluje pláže, bílý písek a hlavně průhledné moře, které se může pyšnit tyrkysovou barvou. Určitě i fanoušci korálových útesů si zde přijdou na své. Najdete zde ale i palmy, několik desítek druhů papoušků a velmi málo lidí okolo. Jedná se o ideální ostrov pro všechny, kteří nemají rádi velkou spoustu lidí a to ať už v okolí vilek či na plážích.
pobřeží seychel
Možná si teď říkáte, jak se na takový ostrov dopravit. Ze všeho nejdůležitější je, dopravit se na ostrov zvaný Mahe, kde se nachází letiště. Na letišti je nutné přesednout na malé letadlo, ve kterém rozhodně nebude více než dvacet lidí. Let na samotný ostrov trvá okolo půl hodiny a ranvej, na kterou budete přistávat, bude travnatá plocha. Je lepší se na to předem připravit, abyste později nebyli z travnaté ranveje v šoku.
Jestli je něco, co musíte rozhodně nechat doma, pak je to stres. Je důležité si zde užívat klidu a hlavně nic nedělání, protože na ostrově ve výsledku není nic moc, co by se dalo dělat aktivně. Takové vodní sporty jsou zde velmi omezeny kvůli mělkému břehu. Je možné zde ale plavat nebo se potápět. Dá se dokonce houpat v sítích a užívat si výtečné kuchyně. Můžete zde navíc předstírat, že Evropa a práce jsou pouze zlý sen a tohle je ta pravá realita.
seychely ostrov
Ostrov obývá okolo padesáti obyvatel, kteří jsou místní. Pracují nejčastěji na kokosových plantážích nebo v hotelech.
Pokud patříte mezi milovníky povrchového šnorchlováni, pak pro vás bude ostrov ideálním místem, protože je možné sledovat podvodní život. Nejideálnějším místem je ostrov hlavně pro rybáře. Rybolov je navíc velmi oblíbený a každý den vyjíždí loď do volného moře.
Nikdy nenarazíte na více než sto lidí. Je to velmi příznivé pro ty, kteří jedou za rájem, klidem a samotou. Místo je navíc velmi fotogenické. Máte rozhodně spoustu příležitostí pozorovat velké papoušky Ara a to ve volné přírodě. Narazíte také na chameleony ale i suchozemské želvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit