Dnešní přívěsné vozíky


Přívěsné vozíky jdou opravdu velmi užitečné pro přepravu všeho možného, protože vše do nich pohodlně naložíte. Jeho zapůjčení vyjde velmi levně.

Dnešní přívěsné vozíky

Snadné využití

Velmi často potřebujeme převážet více věcí o velkých rozměrech, ale na to je mnohdy kufr osobního auta malý. Můžeme sice využít střešních nosičů, ale ty zase mají omezenou nosnost v podobě pár desítek kil. A proto nejsnadnějším způsobem pro převoz všeho možného je rozhodně přívěsný vozík. Možná máte zkušenosti se staršími vozíky, které mají už pár desítek let. Často jsou spojovány s tím, že řízení je poměrně složitější, protože vozíky úplně nedržely stopu a měli pár podobných much, ovšem s tím si nyní vůbec nemusíme dělat starost, protože vývoj se samozřejmě posunul a nyní jsou vozíky na mnohem lepší úrovni.

přívěsný vozík

Konstrukce má povrchové ošetření či je dokonce z materiálu odolném proti korozi, a proto nemusíte už řešit žádné nátěry a korozi na zákeřných místech. Rozhodně nejlépe volte vozy s výklopným čelem, protože když máme všechny strany pevné, tak vzniká vysoká nakládací hrana. Mnohem pohodlnější je výklopné čelo.

Nákup či zapůjčení

Jestliže občas potřebujete přívěsný vozík, tak rozhodně stojí za zamyšlení, co pro Vás bude výhodnější. Máme totiž dvě hlavní možnosti, přičemž tou první je nákup. Ceny se pohybují poměrem nízko, a proto pokud používáme takové vozidlo často, tak se nám opravdu vyplatí. Jen je nutné počítat s náklady na provoz, do kterých řadíme STK, povinné ručení, servis a další běžné náklady.

přívěs pro koně

Taková možnost se při častějším využití vyplatí, ale pro uživatele, kteří si sem tam něco potřebují převést je to nevýhodné. Třeba do jednou za rok uděláte radost koupí nové skříně, která se do kufru prostě nevleze. Při takové situaci stačí zajet do půjčovny přívěsných vozíků Praha, které má k dispozici vozík s nosností 750 kg, sklápěcím čelem, a ještě k tomu plachtu, což zajistí bezpečnou přepravu i za špatného počasí. Samozřejmě Vám plně postačí řidičská skupina B, a proto nepotřebujete nic na víc. V případě potřeby není problém si půjčit dodávku i s přívěsným vozíkem.

Pages:
Edit