Jak se obléknout k vodě? Na pláži můžete zazářit a cítit se dokonale!

Vodu, sluníčko a pláž má rád každý. Hlavně ženy si léto u vody užívají a také se mohou hezky obléknout. Jak se na pláž vybavit a obléknout? 

Jak se obléknout k vodě? Na pláži můžete zazářit a cítit se dokonale! 

Módu na pláž někteří hodně řeší, jiným je to jedno. Pokud se ale chcete na dovolené cítit dokonale, měly byste si dámy dát záležet. A to není vůbec těžké. Někdy totiž stačí jeden universální kousek, díky kterému můžete skutečně zazářit a přitom se cítit i pohodlně. Jaké oblečení na pláži určitě užijete a co můžete nosit opakovaně i k plavkám? Nechte se inspirovat! 

šátek přes plavky

Něco k plavkám 

Když trávíme celý den na pláži, jsme obvykle v plavkách, ale v případě, že je potřeba odskočit si do obchodu nebo do restaurace na oběd, je nutné si přes plavky i něco obléknout. Móda na pláž by tak měla ideálně ladit k plavkách a vhodné jsou sukně nebo kraťase. V případě, že máte sukni nebo kraťase s vysokým pasem, není nutné mít ani halenku, protože místo ní můžete využít vršek plavek. Plavky vypadají hezky a dnes klidně nahradí kratší topy, takže nemusíte sebou nosit ani příliš věcí. 

Pokud přeci jen něco na vrchní část těla chcete, abyste se cítila lépe, ideální jsou háčkované a lehké přehozy, nebo volné trička a halenky. Čím volnější, tím lepší, hezky to vypadá a je to i pohodlné, zvláště když se spálíte na sluníčku, bude se hodit něco lehkého, prodyšného a volného. 

šaty na pláž

Pareo je stále hitem 

Skvělou klasikou je i velký a lehký šátek na pláž, který se dá uvázat hned několika způsoby. Ano, řeč je o pareu, to dáte klidně do plážové tašky, a protože bývá vyrobeno z nemačkavého materiálu, stačí ho pak jen vytáhnout a dát přes sebe. Uvázat se dá za krk, takže se zahalíte celá, nebo jej můžete uvázat jen kolem pasu. Záleží na délce i velikosti nebo vaší fantazii. 

Vhodné jsou samozřejmě i volné šaty, k těm můžete obout pohodlné sandálky nebo nazouváky a doplnit je o klobouk a sluneční brýle. Oblečení na pláž by pak mělo být veselé, barevné a nebojte se kombinovat i několik barev dohromady. Na pláži si to opravdu můžete dovolit. 

Pages:
Edit