Sexuální úchylky o kterých nebudete věřit, že existují

Zatímco nad oblibou BDSM nebo foot fetishe se dnes již nikdo nepozastaví, ne každý má oblibu ve věcech, které jsou více méně „běžné“. Některé výstřední obliby v sexuálním životě jsou sice zvláštní, leč neškodné, ale u jiných může dotyčný ohrožovat sebe i svého sexuálního partnera. Podívejte se na několik bizardních sexuálních úchylek, které si jen těžko dovedete představit.

Keraunofilie

Jedinci s touto úchylkou zažívají velké vzrušení při pohledu na blesky a nejlépe, pokud jsou doprovázeny i zvukovým efektem hromu. Nejraději masturbují nebo vykonávají sexuální styk během bouřky.

žena

Chremastistofilie

Chremastistofilie je vzrušení z okradení či oloupení. Jedinci, kteří tuto touhu mají, udávají, že i když si mohou se svým partnerem hrát na okradení, nikdy to není takové, jako v realitě. Je pro ně vrchol vzrušení pocit bezmoci a ponížení, které zažívají během okradení.

Hybristofilie

Tato sexuální touha se také někdy nazývá „syndrom Bonnie a Clyda“ a je typická především pro ženy. Ty cítí velkou touhu a sexuální náklonost k zločincům, a nejedná se jen o někoho, kdo ukradl žvýkačky v obchodě. Nejvíce bývají vzrušovány vrahy a násilníky. Často se na veřejnost dostávají případy odsouzených sériových či masových vrahů, kteří dostávají do věznice zamilované dopisy svých „fanynek“, které s nimi touží mít sex a některé dokonce i svatbu. I u nás jsou takové známé případy, například dnes již propuštěný vězeň Jiří Kájínek, který dostával desítky podobných dopisů, které někdy obsahovaly i přiložené spodní prádlo od pisatelek.

sex

Dakryfilie 

Úchylka, při které jedince vzrušuje pláč. Některé vzrušují chvíle, kdy pláče on sám, ale většinu případy, kdy pláče jeho protějšek. Tato úchylka se pak ještě dělí na aktivní, kdy jedinec musí svému partnerovi přivodit pláč sám, či pasivní, kdy jenom přihlíží.

Amaurofilie

Lidé s touto sexuální úchylkou jsou vzrušováni partnery, kteří jsou slabozrací či o zrak zcela přišli. Ztráta zraku musí být skutečně způsobena nějakou vadou, to, že člověk oslepí partnera sám, například zavázáním očí, ho nedokáže plně uspokojit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit