Jak si načasovat jídla během diety?

Tato otázka trápí mnoho lidí, kteří se snaží zhubnout. Když se na hubnutí podíváte čistě matematicky a budete počítat jen to, kolik kalorií přijmete a kolik naopak spálíte, tak to vypadá, že na čase nezáleží. Lidské tělo je ale velmi složité a při hubnutí záleží na spoustě různých faktorů. Strava a správně nastavený kalorický příjem je skutečně na prvním místě a měli byste se na něj co nejvíc zaměřit, ale nezapomínejte i na další faktory.

hubnutí

Lidem se často stává, že během období diety dostanou zkrátka hlad. Ne vždy se jim ho podaří kontrolovat, a tak jejich snahy ztroskotají na tom, že se přejedí. Proto odborníci doporučují rozdělit si jídlo do menších porcích a jíst častěji. Tento způsob stravování má také tu výhodu, že když si dáte menší porci jídla, tak se vám tolik neroztáhne žaludek, takže po pár hodinách nebudete mít takový hlad, jako kdybyste si dali obrovskou porci.

Je také dobré jíst pravidelně. Vaše tělo tak bude mít pocit, že nemusí ukládat žádné tukové zásoby, protože mu dáváte živiny v pravidelných intervalech. Tento způsob hubnutí už mnoha lidem pomohl a vyřešil jejich problém s hubnutím.

zelenina

Až s hubnutím budete opět začínat, tak do jídelníčku zařaďte kromě ovoce a zeleniny také koktejl na hubnutí . Takový nutričně bohatý nápoj nabitý bílkovinami a zdravými probiotiky vám s hubnutím velmi pomůže. Tyto koktejly se skvěle hodí jako svačinka do práce, když třeba nemáte čas připravovat nic složitého. Prášek jednoduše rozmícháte do vody a vypijete. Dodáte tělu spoustu důležitých látek jako jsou minerály nebo vitaminy. Koktejly na hubnutí také obsahují důležitou vlákninu, kterou jinak najdete právě především v ovoci a zelenině. Během diety se vyhněte zbytečně tučným potravinám a jídlu, které obsahuje přidané cukry. Obecně jsou nejlepší potraviny, které nejsou průmyslově zpracované.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit