Muži a jejich milenky

Když si žena najde muže, doufá, že spolu budou již napořád a nikdy nedojde k tomu, že by se rozešli. Když jsou dva zamilovaní, je možné, že již na začátku vztahu začnou plánovat, kdy se vezmou, kdy budou mít děti apod. Je více než jasné, že jeden ze dvou to vezme vážně a bude doufat, že přesně tak to jednou bude.

Často se stává, že něco takového vezme vážně hlavně žena. Je v takovém případě šťastná a těší se na to, až k něčemu takovému dojde. Pokud opravdu dojde k tomu, že se podaří svatba a děti a žena si bude myslet, že to takhle bude už napořád, může se velmi mýlit, i když představa je to velmi pěkná.

muž a žena

Bohužel existují manželské vztahy, kde to jednou zajde tak daleko, že se žena dozví, že má její muž milenku. Něco takového se v dnešních vztazích stává čím dál častěji.

Pokud se poté, co se žena něco takového dozví, zeptá daného muže, proč to udělal, mnohdy je odpověď daného muže taková, že ženu může svou odpovědí až zlomit. Muži si často neuvědomují, co říkají a jak to může ženu zničit. Bohužel jsou i tací, kteří jsou schopni říct, co daná žena čekala, jestli počítala s tím, že s ní bude daný muž nadosmrti. Jsou ženy, které s něčím takovým opravdu počítají a není se tedy čemu divit, že je poté něco takového zlomí.

muž se ženou

Stává se, že muž, který si najde milenku, s ní na konec i skončí. Jsou ale i takové milenky, které nechtějí, aby se muž se svou ženou kvůli ní rozvedl a zničil tak svou rodinu. Pokud to muž udělá, milenka se s nimi už nebude stýkat. I takové milenky opravdu jsou. Ve výsledku by takový muž zůstal sám.

Každý muž by se měl nad sebou zamyslet. Opravdu vám stojí za to mít milenku, když máte milující ženu a roztomilé děti, které vás mají rády? Jsou muži, kterým je něco takového málo. Právě ti by si měli uvědomit, jak velké štěstí mají, že něco takového mohou mít, jelikož je mnoho lidí, kteří by pro něco takového udělali vše na světě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit