Jak zhubnout?

Zbavit se několika přebytečných kil se dá mnoha způsoby a nelze říct, který je ten nejlepší. Zkrátka, každý má své ověřené techniky. Zkrátka každý jsme jiný, není tak ani překvapením, že na každého zabírá něco jiného. Nicméně my vám dnes poradíme ty nejzákladnější metody, kterých byste se měli držet.

cvičící žena

První věcí, je úprava jídelníčku. Jídlo totiž není jen půl zdraví, ale i půl štíhlé postavy. Zkrátka, pokud budete chtít zhubnout prát kilo, úpravě jídelníčku se prostě nevyhnete. V první řadě dbejte na kvalitní a vyváženou snídani obohacenou o vlákninu. Oběd by pak měl obsahovat mnoho zeleniny a bílkovin. Večeře by pak měla být lehká a lehce stravitelná. Pokud nemáte takové fitness menu čas si denně sami připravovat, můžete využít služeb i nějaké restaurace, nebo jiné služby, která vám i několikrát denně až domů, nebo do práce doveze již jídlo hotové. V takovém případě máte o starost míň, nemusíte se starat o kvalitní a vyvážený jídelníček a ještě k tomu vám hubnutí půjde podstatně rychleji. No nezní to zkrátka úchvatně?

sportující žena

Kromě jídla budete muset začít i s pravidelným pohybem. Pokud na pohyb nejste, máme pro vás špatnou zprávu – bez pohybu několikrát týdně to prostě nepůjde. Nicméně pokud nemáte chuť ani čas začínat s pravidelným cvičením, začněte alespoň dlouhými vycházkami. Chůze patří mezi jeden z nejpřirozenějších pohybů těla. Kromě chůze můžete začít například i běhat. Pro ty z vás, kteří jsou na pohyb už zvyklí, můžete začít chodit do posilovny. Zde můžete cvičit buď na klasických cvičebních strojích, nebo se rozhodnout pravidelně navštěvovat nějaká skupinová cvičení. Cvičení doma před televizí je sice dobrou variantou také, nicméně se s cvičením už musíte mít nějaké zkušenosti, abyste věděli, zda cvičíte správně. Také si musíte dělat vlastní cvičební sestavy – a věřte, že to není nic pro začátečníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit