Pickuperství – nový koníček mladých mužů!

Co to vlastně je? Kluci od malička chtějí hrát hokej, fotbal, baví je hrát počítačové hry nebo bojové umění. Mít něco co vás baví je velice důležité, o tom se nedá vlastně ani diskutovat. Trochu jste už vyrostli a prostě jste zjistili, že nikdy nebudete tak dobrý jako Jarda Jágr? No dobře, tak vymyslíme něco jiného. Líbí se vám ženy, máte rádi randění a sex? Přidejte se ke komunitě pickuperů!
muž líbající ženu
Ano přesně tak to je, hobby nové doby, při kterém se muži baví získáváním žen. Ten, který jich svede nejvíc, ale nejen to, hlavně tím nejmazanějším způsobem si zaslouží od skupiny uznání.
Pickupeři, jak už to u profesionálních zálib bývá, mívají svého kouče. Je to většinou už zkušený „balič“ žen, jehož metody jsou uznávané a neuvěřitelné pro všechny ostatní. Často to bývá celkem nevyspělý a ne příliš atraktivní jedinec, který si potřebuje něco dokazovat.
A jak se komunita schází? Většinou se domlouvají semináře nebo schůzky, převážně přes sociální sítě. Sejdou se na vybraném místě a tam si předávají své úspěchy, metody a hlavně se chlubí svými „úlovky“. Kouč se snaží hochům zvednout sebevědomí a za každou ulovenou „nanynku“ je pěkně poplácá po rameni. Hesla pozvednutí ega bývají ve smyslu nadřazeností nad ženami. Pokud žena nemá o konkrétního mladíka zájem, tak je hloupá, protože na něj údajně čeká deset dalších. 
tančící baletka
No a to by snad i stačilo, jak se to vlastně stalo, že obyčejní sukničkám si dali cizí název a společně studují a sdílejí metodiku svádění žen. Dříve se chlubili v hospodách, kdo kterou měl, teď oficiálně na internetových diskuzích a jejich tzv. seminářích. No jo co se dá dělat, doba jde dál a svůj koníček si každý vybírá svobodně dál. Ač samozřejmě pro spoustu lidí je to hobby divné až nechutné najde si i spoustu nadšenců, jinak by takové komunity nevznikali. Ale víte co, možná jste se měli opravdu raději více věnovat hraní hokeje nebo jiného sportu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit