(Před)zásobme lékárny

Zásobování lékáren

Zásobování samo o sobě je nezbytně důležité pro všechny průmyslové obory počínaje potravinářstvím, přes průmysl a konče zásobováním lékáren. Zásobování je nutné nejen pro zajištění výroby potravin, ale i výroby osobních automobilů, počítačů, routerů a nejdůležitější je zásobování v oblasti lékárenství – když jsou lidé nemocní, spoléhají na léky a pokud by zásobování v jednotlivých lékárnách nebylo zabezpečeno dostatečně, způsobilo by to kolaps nejen celé zdravotní péče, ale hlavně nárůstu nemocných spoluobčanů, což nikdo z nás nechce. Správně fungují podnik si musí stanovit optimální zásoby nutné pro zajištění chodu podniku. Nejinak je tomu i u lékáren, ty musí pojmout i velký nápor nemocných pacientů. Skladovat zásoby je nutné v optimálních podmínkách… některé zásoby vyžadují uzavřené/kryté sklady, jiné speciální sklady (chladírenské, mrazírenské zboží), nebo otevřené/polootevřené sklady.

LékyLéky

Co patří do zásobování?

  • určení požadovaného množství, které je potřeba do firmy doručit pro zajištění plynulého chodu firmy,
  • následný výběr vhodného dodavatele,
  • pak už fyzické zajištění objednávek (dodávky, příjem materiálu na sklad a kontrola jeho nepoškozenosti),
  • a závěrečné skladování ve vyhovujících podmínkách spolu s výdejem do spotřeby.

Plán zásobování

Podle zjištěného průzkumu trhu a určení potřeb zásob ve firmě se stanoví plán zásobování podle spotřeby zásob a velikosti minimální zásoby nezbytné pro zajištění chodu firmy. Velikost zásoby se určuje podle normy spotřeby a plánovaného objemu zásob.

Tablety

Z toho vyplývá, že je zásobování lékáren svým způsobem to nejdůležitější pro udržení všech obyvatel zdravých. Na našem trhu je mnoho dodavatelů, kteří zásobují lékárny a mezi nimi je i farmaceutická společnost TechnoLife, která nejenže zásobuje lékárny, ale provozuje i vlastní lékárenský e-shop a účastní se i výstav a mezinárodních konferencí, díky čemuž je na trhu neustále v obraze o tom, co aktuálně letí a co je trendem poslední doby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit