Máte jak se vrátit


Někdy se to může stát. Člověk si zajede někam k příbuzným, přátelům nebo známým, zastaví se na nějaké akci a podobně a má v plánu se odsud vrátit stejně, jako se sem dostal. Tedy svým vlastním vozem. Jenže pak se něco málo popije nebo se tudy i prožene nějaká ta neblaze proslulá rumová smršť a je zle.
Tedy ne že by dotyčnému člověku bylo zle, ale je prostě ve stavu, kdy už za volant usednout nemůže. Protože řízení pod vlivem u nás povoleno není.
A co teď? Náš hrdina přece měl odjet, měl své další plány a povinnosti. A teď se mu to počíná pomalu komplikovat.kreslené pivo
Mohl by tu sice možná zůstat, jenže na něj někde čekají a měli by možná strach, nebo by se zlobili.
Mohl by možná využít nějakou alternativní dopravu, jenže to by tu jeho auto muselo zůstat stát. A až by ho ráno potřeboval, nebylo by mu po ruce. A to by mohlo znamenat nejednu obtíž.
Mohl by se možná nechat od nějakého dobrého člověka z řad těch kolem odvézt. To by chtělo ale najít někoho, kdo tu dosud nepil. A přesvědčit ho k tomu, což by také nemuselo být jednoduché, protože kdyby ho dotyčný odvezl tímto vozem, jak by se pak bez něj zase sám vrátil, že?
Je to prostě komplikované. Pro ty, kdo neznají odvoz vozu Praha. Protože ti, kdo tuto službu znají, zůstávají v klidu. Vědí, že stačí zavolat na dispečink a dohodnout si odvoz svým vlastním vozem.
Dohodne se čas a pro dotyčného přijedou dva šoféři. Z nichž ho jeden odveze a druhý tu poslouží coby odvozce toho prvního. Aby ani ten nezůstal náhle beznadějně trčet neznámo kde.nabourané auto
Za pomoci této služby se tak každý dostane i se svým vozidlem tam, kam potřebuje. A to bezpečně a bez jakýchkoliv rizik. Protože takoví profesionální řidiči odvedou svědomitě svoji práci a ničeho se tak obávat netřeba.
A proto na zdraví. Klidně si tu sklenku dejte. Za předpokladu, že už máte poznamenané telefonní číslo těch, kdo vás potom budou zachraňovat, abyste nezůstali tam, kde zůstat nechcete nebo nemůžete.

Pages:
Edit