Mobilní dům – okouzlí vás

Lavaro House Berta Nr.212 – jak asi vypadá? To pro všechny bude asi velkým překvapením. Nicméně všechno se dozvíte v dnešním článku. Když přijdeme k tomuto mobilnímu domu blíže, můžeme vidět, že má nádhernou béžovou barvu, která nás na první pohled dokáže zaujmout. Má i krásně skleněná okna. Když vejdeme do první místnosti mobilního domu, můžeme vidět obývací pokoj, který je úzce spojen s kuchyní. V obývacím pokoji je nádherný gauč, který má hnědou čokoládovou barvu a na sobě jeden menší červený polštář. Před gaučem je postaven na zemi bílý stolek, který je nejspíše konferenční (má na sobě i malé béžové prostírání, což působí velice minimalisticky).

m

Kousek od gauče je postaven bílý jídelní stoleček s židličkami okolo a červeným prostíráním. Židličky jsou pohodlné a prostorné. A kuchyň je zase zařízená v moderní, ale neutrální barvě (je to černá barva) a vedle má ledničku. Obývací pokoj má velká okna, což je velkou výhodou, protože je zde krásný výhled. Dále můžeme vstoupit do druhé místností, kterou je dětská ložnice, která je nádherně zařízená. Můžeme zde vidět dvoulůžkovou postel v černé barvě, velkou tmavou skříň, béžové parkety a bílý stolek s malým kobercem před ním. Celá ložnice je zařízená do tmavých barev. Jsou zde i dvě okna.

m

Další místností je dětský pokoj s hnědou manželskou postelí a tmavými skříněmi, které se do interiéru krásně hodí. Nad manželskou postelí jsou pověšené krásné obrazy. Poté můžeme vejít do druhé kuchyně, která je zařízená trochu v nemoderním, přesto pěkném elegantním stylu. A nakonec je tady chodba, která je poměrně dost dlouhá a také ještě nesmíme zapomenout na koupelnu, ve které je jak vana, tak i sprchový kout, což je velká výhoda a prostorný bílý záchod. Pokud máte zájem o tento mobilní dům, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na e-mail.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit