Nábytek z masivu nemusí být drahý

Z praktického hlediska patří moderní dřevěný nábytek k těm výborným variantám domácího vybavení, které můžou člověka provázet celý život a stále vypadají dobře. Navíc v moderním podání má nábytek z masivu jednoduché linie, což z něj dělá lehce udržovatelnou součást domácnosti bez nároků na zbytečné používání chemických čistících a ochranných prostředků.

Pro svou zajímavou strukturu je v nábytkářství velice oblíbené dřevo z borovice. Kromě krásné kresby, která vytváří na nábytku nevšední design, má i velice příjemnou teplou barvu, která v případě, že zůstane v přírodní podobě, nabírá s léty na intenzitě a přirozené kráse.

dřevěná postel1

Dřevěný nábytek je pro svou trvanlivost, stabilitu, zdravotní nezávadnost a příznivou cenu vhodným i pro zařízení dětského pokoje a například dětská postel 90×200 z borovicového masivu může vašeho potomka provázet celým dětstvím až do dospělosti a při běžném zacházení bude vypadat stále dobře.

Pokud už se pro dřevěnou postel z borovicového masivu rozhodnete, můžete si vybrat jednoduchou postel, ale máte také možnost zvolit si postel se zábranou, která ochrání vaše dítě v tom citlivém období raného dětství. Pokud už plánujete dopředu, může se vám hodit praktická přistýlka, až si vaše ratolest přivede domů na noc kamaráda ze školy, anebo můžete prostor pod postelí využít pro praktický úložný prostor, který můžete využít například na uložení lůžkovin nebo na školní potřeby.

dětský pokoj2

Výhodou dřevěného nábytku je i sortiment barevných povrchu, který vám umožní vybrat si povrchovou úpravu, která bude ladit s ostatním zařízením pokoje, což ocení hlavně dospívající děvčata.

Při koupi postele nezapomeňte na kvalitní rošt a matraci, protože zdravý spánek je pro děti stejně důležitý jako vaše péče.

Nábytek si můžete vyzvednout na prodejně nebo si ho nechat přivést až ke dveřím a pokud nemáte celou hotovost, zboží jde zakoupit na splátky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit