Povlečení pro malé slečny


Vaše malá slečna už rozhodně není žádné miminko a z malé postýlky už dávno odrostla? Zařiďte vašim holčičkám takové místo na spaní, kde se budou cítit příjemně a kde se jim bude krásně usínat. Chce to nejen měkounký polštář a hřejivou přikrývku, ale také nějaké to povlečení, kterým se holčičkám strefíte přímo do jejich noty.

royal-detska-prikryvka-130x90

Berušky nebo medvídci pro sladké sny
K příjemnému spánku, do sladké říše snů malé holčičky jistě ukolébá povlečení s krásnými obrázky berušek nebo medvídků. Roztomilé dětské povlečení zařídí nejen pohodlí, ale také to, že se jim budou zdát samé krásné sny. Protože jinak to v takové krásně nazdobené posteli snad ani nejde. Tyto motivy nadchnou malé i větší holčiny.

Sovičky potěší každou malou slečnu
A jaký motiv vybrat pro ty trochu odrostlejší děvčata? Určitě je zaujmou oblíbené a stylové sovičky, které jsou velmi populární. Celá peřina tak bude poseta desítkami soviček různých barev na bílém podkladu. Jistě se stane krásným doplňkem dětského pokojíčku a bude v něm dělat jen samou parádu.

Přítulní medvídci se srdíčky
Mít se tak ke komu ve spánku přitulit. Když ani plyšáci nestačí, nahradí jejich hřejivou náruč alespoň povlečení s přítulnými medvídky a srdíčky. Tento motiv vypadá prostě rozkošně a rozzáří úsměv nejedné malé slečny. Teď už nikdo při usínání smutnit nebude, protože s roztomilými medvídky a samou láskou kolem nich se to bude usínat samo.

detske-povleceni-medved-zebrik-fialovy

Na návštěvu do Paříže
Větší slečny se mohou vydat na cestu do romantické Paříže, alespoň tedy ve svých snech. Na krásném zamilovaném povlečení je vyobrazena Eiffelova věž a baletní tanečnice. Ty pomohou protančit se ke krásnějším a ničím nerušeným snům.

Udělejte malým chlapcům radost některým z povlečení v krásných motivech hokejového povlečení. Materiál je 100% bavlna, je tak maximálně pohodlné a příjemné na dotek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pages:
Edit